GLKS POMOWIEC Gronowo Elbląskie - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

Sponsorzy

URZĄD GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE

PAN MIROSŁAW DYBOWSKI

PAN TADEUSZ KAMIŃSKI

PAN JANUSZ ZAJĄC


----------------------------------------------------

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie są własnością klubu GLKS POMOWIEC GE.

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody klubu ZABRONIONE

----------------------------------------------------------------------

Wsparcie dla klubu:

Powiślański Bank Spółdzielczy o/ w Gronowie Elbląskim

04 8300 0009 0091 6952 2000 0010

z dopiskiem  "GLKS POMOWIEC"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport.pl

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-17 Pama Powodowo 3:4 GLKS Pomowiec GE zobacz ›
2019-08-17 KS Tyrowo 9:1 Piast Wilczęta zobacz ›
2019-08-17 Iskra Smykówko 2:4 Zalew Frombork zobacz ›
2019-08-18 Agat Jegłownik 1:2 Jastrząb Ględy zobacz ›
2019-08-18 Zatoka II Braniewo 3:1 Polonia Markusy zobacz ›
2019-08-18 Sokół II Ostróda Syrena Młynary 17:00
2019-08-24 Zalew Frombork 0:3 Syrena Młynary zobacz ›
2019-08-24 Piast Wilczęta 0:5 Zatoka II Braniewo zobacz ›
2019-08-24 Iskra Smykówko 1:3 Pama Powodowo zobacz ›
2019-08-24 Jastrząb Ględy 1:7 KS Tyrowo zobacz ›
2019-08-25 GLKS Pomowiec GE 1:2 Agat Jegłownik zobacz ›
2019-08-25 Polonia Markusy Sokół II Ostróda 14:00
Pama Powodowo 5:3 Zalew Frombork zobacz ›
Agat Jegłownik 7:2 Iskra Smykówko zobacz ›
KS Tyrowo 0:2 GLKS Pomowiec GE zobacz ›
Zatoka II Braniewo 4:1 Jastrząb Ględy zobacz ›
Sokół II Ostróda Piast Wilczęta 17:00
Syrena Młynary 2:2 Polonia Markusy zobacz ›
Zalew Frombork 1:3 Polonia Markusy zobacz ›
Piast Wilczęta 2:4 Syrena Młynary zobacz ›
Jastrząb Ględy Sokół II Ostróda 17:00
Iskra Smykówko 3:0 KS Tyrowo zobacz ›
Pama Powodowo 2:2 Agat Jegłownik zobacz ›
2019-09-08 GLKS Pomowiec GE 3:1 Zatoka II Braniewo zobacz ›
Agat Jegłownik 2:0 Zalew Frombork zobacz ›
KS Tyrowo 3:3 Pama Powodowo zobacz ›
Zatoka II Braniewo 6:3 Iskra Smykówko zobacz ›
Syrena Młynary 1:3 Jastrząb Ględy zobacz ›
Polonia Markusy 3:0 Piast Wilczęta zobacz ›
2019-09-15 Sokół II Ostróda GLKS Pomowiec GE 13:00
Zalew Frombork 2:2 Piast Wilczęta zobacz ›
Jastrząb Ględy 2:3 Polonia Markusy zobacz ›
Iskra Smykówko Sokół II Ostróda 17:00
Pama Powodowo 1:5 Zatoka II Braniewo zobacz ›
Agat Jegłownik 1:1 KS Tyrowo zobacz ›
2019-09-22 GLKS Pomowiec GE 3:0 Syrena Młynary zobacz ›
Zatoka II Braniewo 3:3 Agat Jegłownik zobacz ›
Sokół II Ostróda Pama Powodowo 17:00
Syrena Młynary 5:0 Iskra Smykówko zobacz ›
KS Tyrowo 0:0 Zalew Frombork zobacz ›
Piast Wilczęta 2:1 Jastrząb Ględy zobacz ›
2019-09-29 Polonia Markusy 2:3 GLKS Pomowiec GE zobacz ›
Zalew Frombork 1:1 Jastrząb Ględy zobacz ›
Iskra Smykówko 4:3 Polonia Markusy zobacz ›
Pama Powodowo 3:0 Syrena Młynary zobacz ›
Agat Jegłownik Sokół II Ostróda 17:00
KS Tyrowo 2:3 Zatoka II Braniewo zobacz ›
2019-10-06 GLKS Pomowiec GE 4:2 Piast Wilczęta zobacz ›
Zatoka II Braniewo 4:3 Zalew Frombork zobacz ›
Sokół II Ostróda KS Tyrowo 17:00
Syrena Młynary 1:0 Agat Jegłownik zobacz ›
Polonia Markusy 3:1 Pama Powodowo zobacz ›
Piast Wilczęta 5:2 Iskra Smykówko zobacz ›
2019-10-12 Jastrząb Ględy 4:2 GLKS Pomowiec GE zobacz ›
10  Iskra Smykówko 2:6 Jastrząb Ględy zobacz ›
10  Pama Powodowo 5:0 Piast Wilczęta zobacz ›
10  Agat Jegłownik 2:3 Polonia Markusy zobacz ›
10  KS Tyrowo 0:2 Syrena Młynary zobacz ›
10  Zatoka II Braniewo Sokół II Ostróda 17:00
10  2019-10-19 Zalew Frombork 0:1 GLKS Pomowiec GE zobacz ›
11  Sokół II Ostróda Zalew Frombork 17:00
11  Syrena Młynary 4:1 Zatoka II Braniewo zobacz ›
11  Polonia Markusy 2:0 KS Tyrowo zobacz ›
11  Piast Wilczęta 2:1 Agat Jegłownik zobacz ›
11  Jastrząb Ględy 3:1 Pama Powodowo zobacz ›
11  2019-10-27 GLKS Pomowiec GE 2:0 Iskra Smykówko zobacz ›
12  Jastrząb Ględy Agat Jegłownik 17:00
12  GLKS Pomowiec GE Pama Powodowo 17:00
12  Piast Wilczęta KS Tyrowo 17:00
12  Polonia Markusy Zatoka II Braniewo 17:00
12  Syrena Młynary Sokół II Ostróda 17:00
12  Zalew Frombork Iskra Smykówko 17:00
13  Agat Jegłownik GLKS Pomowiec GE 15:00
13  Syrena Młynary Zalew Frombork 17:00
13  Sokół II Ostróda Polonia Markusy 14:00
13  Zatoka II Braniewo Piast Wilczęta 17:00
13  Pama Powodowo Iskra Smykówko 17:00
13  KS Tyrowo Jastrząb Ględy 17:00
14  Zalew Frombork Pama Powodowo 17:00
14  Iskra Smykówko Agat Jegłownik 17:00
14  GLKS Pomowiec GE KS Tyrowo 17:00
14  Jastrząb Ględy Zatoka II Braniewo 17:00
14  Piast Wilczęta Sokół II Ostróda 17:00
14  Polonia Markusy Syrena Młynary 17:00
15  Polonia Markusy Zalew Frombork 17:00
15  Syrena Młynary Piast Wilczęta 17:00
15  Sokół II Ostróda Jastrząb Ględy 17:00
15  Zatoka II Braniewo GLKS Pomowiec GE 17:00
15  KS Tyrowo Iskra Smykówko 17:00
15  Agat Jegłownik Pama Powodowo 17:00
16  Zalew Frombork Agat Jegłownik 17:00
16  Pama Powodowo KS Tyrowo 17:00
16  Iskra Smykówko Zatoka II Braniewo 17:00
16  GLKS Pomowiec GE Sokół II Ostróda 17:00
16  Jastrząb Ględy Syrena Młynary 17:00
16  Piast Wilczęta Polonia Markusy 17:00
17  Piast Wilczęta Zalew Frombork 17:00
17  Polonia Markusy Jastrząb Ględy 17:00
17  Syrena Młynary GLKS Pomowiec GE 17:00
17  Sokół II Ostróda Iskra Smykówko 17:00
17  Zatoka II Braniewo Pama Powodowo 17:00
17  KS Tyrowo Agat Jegłownik 17:00
18  Agat Jegłownik Zatoka II Braniewo 17:00
18  Pama Powodowo Sokół II Ostróda 17:00
18  Iskra Smykówko Syrena Młynary 17:00
18  GLKS Pomowiec GE Polonia Markusy 17:00
18  Zalew Frombork KS Tyrowo 17:00
18  Jastrząb Ględy Piast Wilczęta 17:00
19  Jastrząb Ględy Zalew Frombork 17:00
19  Piast Wilczęta GLKS Pomowiec GE 17:00
19  Polonia Markusy Iskra Smykówko 17:00
19  Syrena Młynary Pama Powodowo 17:00
19  Sokół II Ostróda Agat Jegłownik 17:00
19  Zatoka II Braniewo KS Tyrowo 17:00
20  Zalew Frombork Zatoka II Braniewo 17:00
20  KS Tyrowo Sokół II Ostróda 17:00
20  Agat Jegłownik Syrena Młynary 17:00
20  Pama Powodowo Polonia Markusy 17:00
20  Iskra Smykówko Piast Wilczęta 17:00
20  GLKS Pomowiec GE Jastrząb Ględy 17:00
21  GLKS Pomowiec GE Zalew Frombork 17:00
21  Jastrząb Ględy Iskra Smykówko 17:00
21  Piast Wilczęta Pama Powodowo 17:00
21  Polonia Markusy Agat Jegłownik 17:00
21  Syrena Młynary KS Tyrowo 17:00
21  Sokół II Ostróda Zatoka II Braniewo 17:00
22  Zalew Frombork Sokół II Ostróda 17:00
22  Zatoka II Braniewo Syrena Młynary 17:00
22  KS Tyrowo Polonia Markusy 17:00
22  Agat Jegłownik Piast Wilczęta 17:00
22  Pama Powodowo Jastrząb Ględy 17:00
22  Iskra Smykówko GLKS Pomowiec GE 17:00

Wyszukiwarka

Reklama

Logowanie

Buttony

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GLKS Pomowiec GE 2:0 Iskra Smykówko
2019-10-27, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Jastrząb Ględy - Agat Jegłownik
GLKS Pomowiec GE - Pama Powodowo
Piast Wilczęta - KS Tyrowo
Polonia Markusy - Zatoka II Braniewo
Syrena Młynary - Sokół II Ostróda
Zalew Frombork - Iskra Smykówko

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Sokół II Ostróda Zalew Frombork
Syrena Młynary 4:1 Zatoka II Braniewo
Polonia Markusy 2:0 KS Tyrowo
Piast Wilczęta 2:1 Agat Jegłownik
Jastrząb Ględy 3:1 Pama Powodowo
GLKS Pomowiec GE 2:0 Iskra Smykówko

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 319, wczoraj: 379
ogółem: 1 136 780

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

GLKS POMOWIEC AGRIMASZ Gronowo Elbląskie - DĄB KADYNY 05.06.2016
Ładowanie...