herb GLKS POMOWIEC Agrimasz Gronowo Elbląskie
LZS Radomniak Radomno   GLKS POMOWIEC Agrimasz Gronowo Elbląskie

2016-08-24, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

DRUŻYNA RADOMNIAKA RADOMNO ZAJĘŁA W TAMTYM SEZONIE DRUGIE MIEJSCE, DLATEGO CZEKAŁ NAS BARDZO TRUDNY MECZ. OD SAMEGO POCZĄTKU GOSPODARZE ZAATAKOWALI I JUŻ W 5 MINUCIE OBJĘLI PROWADZENIE. PÓŹNIEJ PO INDYWIDUALNEJ AKCJI I MINIĘCIU 3 OBROŃCÓW DO WYRÓWNANIA DOPROWADZIŁ SZYMON WAGA. PÓŹNIEJ ZNOWU GOSPODARZE WYSZLI NA PROWADZENIE PO KONTROWERSYJNYM RZUCIE KARNYM. W TYM CZASIE MIELIŚMY 3 100 % SYTUACJE ALE NIE UDAŁO SIĘ ICH WYKORZYSTAĆ. GOSPODARZE ZNOWU GROŹNIE ZAATAKOWALI I BYŁO JUŻ 3-1 DLA NICH. PO PZRERWIE DRUŻYNA AGRIMASZU POMOWIEC ZACZĘŁA ATAKOWAĆ CORAZ ŚMIELEJ.PROWADZILIŚMY GRĘ, WYMIENIALIŚMY DUŻO PODAŃ I STWARZALIŚMY DUŻO ZAGROŻENIA POD BRAMKA PRZECIWNIKA.. ALE W 70 MINUCIE SPOTKAŁA NAS KOLEJNA NIEMIŁA NIESPODZIANKA, PO DRUGIEJ ŻÓŁTEJ KARTCE I W KONSEKWENCJI CZERWONEJ BOISKO MUSIAŁ OPUŚCIĆ DANIEL CIESIELSKI.I I OD TEGO MOMENTU NASZA DRUŻYNA RUSZYŁA !!! PIĘKNE PODANIE WAGI I KRZYSZTOF WAGA LOBUJE BRAMKARZA I MAMY 3-2. PÓŹNIEJ CUDOWNA TRÓJKOWA AKCJA-WIERZBA - WAGA - SAMBOR I TEN OSTATNI WSPANIAŁYM MIERZONYM STRZAŁEM DOPROWADZA DO REMISU. POD KONIEC MECZU BRAMKARZ Z RADOMNIAKA DOTYKA PIŁKĘ RĘKA ZA POLEM KARNYM I OTRZYMUJE CZERWONĄ KARTKĘ. RZUT WOLNY Z OKOŁO 18 METRÓW WYKONYWAŁ SZYMON WAGA- KTÓRYM MIERZONYM STRZAŁEM ZDOBYWA GOLA NA 3-4 DLA AGRIMASZU POMOWIEC.

TRENER TOMASZ WIERCIOCH:

BARDZO TRUDNY WYJAZDOWY MECZ IZ TRUDNYM RYWALEM . PIERWSZA POŁOWA NIE WYSZŁA NAM NAJLEPIEJ ALE TYKO POD WZGLĘDEM SKUTECZNOŚCI. DRUGA POŁOWA TO BYŁO COŚ NIEMOŻLIWEGO. PODNIEŚLIŚMY SIĘ PRZEGRYWAJĄC 3-1 I GRALIŚMY JEDNEGO ZAWODNIKA MNIEJ. CAŁA DRUŻYNA POKAZAŁA NIESAMOWITĄ WOLĘ WALKI, CHARAKTER I DETERMINACJĘ!!! NIKT NIE ODPUSZCZAŁ I WSZYSCY RAZEM BARDZO CHCIELIŚMY WYGRAĆ !!! CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA SUPER POSTAWĘ !!! DOPIERO SIĘ POZNAJEMY I ZGRYWAMY!!! CIĄGLE POTRZEBUJEMY CZASU ABY LEPIEJ SIĘ POZNAĆ I ZGRAĆ, A TAKIE MECZE I MOMENTY POMOGĄ TYLKO SZYBCIEJ SIĘ NAM SCALIĆ!!! WSZYSCY SPISALI SIĘ ZNAKOMICIE, TERAZ MUSIMY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KOLEJNEGO MECZU.

herb GLKS POMOWIEC Agrimasz Gronowo Elbląskie Informacje o kadrze GLKS POMOWIEC Agrimasz Gronowo Elbląskie

1. Marcin Wolski
2. Daniel Ciesielski 2?,cz
3. Krystian Kielar
4. Piotr Augustynowicz
5. Mariusz Borowiecki
6. Szymon Waga bramka bramka  (2 asysty)
7. Karol Kuciński
8. Jakub Perliński  zmiana 80" Kamil Heida
9.   zmiana 40" Sebastian Karlak
10. Krzysztof Wierzba bramka  zmiana 88" Damian Sadowski
11. Tomasz Sambor bramka

herb GLKS POMOWIEC Agrimasz Gronowo Elbląskie Zawodnicy rezerwowi GLKS POMOWIEC Agrimasz Gronowo Elbląskie